زبان انگلیسی | نقشه سایت | تماس با مدیریت    
   
- کمپرسور پیستونی  
- کمپرسور اسکرو  
- کمپرسور فشار قوی  
- گازهای صنعتی  
- تله آبگیر  
- فیلتر - المنت  
- خشک کننده هوا  
 - مخازن هوای فشرده
- تجهیزات تعمیرگاهی  
- لوازم جانبی  
   

 
 
Member Login

User Name:


Password: 


   مخازن هوای فشرده - سری RS
   

طراحی و ساخت مخزن هوای فشرده بر اساس استاندارد معتبر جهانی اين تكنولوژی مطابق با ASME SEC8 و رعايت كليه موازين اين استاندارد محصولی بسيار ايمن و قابل اطمينان در اختيار شما قرار می دهد. تكنولوژی استفاده از اين سری محصولات نيز استاندارد خاص خود را تبعيت می كند كه توجه بسيار دقيق اين مجموعه به تمام اين استانداردها محصولی زيبا، مطمئن و متمایز را به شما هديه نموده است.

  • اين سری از مخازن دارای امكاناتی از قبيل دريچه بازديد جهت بازديد ادواری اپراتور از داخل مخزن، پوشش رنگ داخلی با استفاده از اپوكسی با ضخامت 200 ميكرون در سه لايه، پوشش رنگ صنعتی لايه خارجی مخزن، سهولت در جدا سازی و تخليه ناخالصی های موجود در هوا از داخل مخزن و قابليت نصب متعلقات استاندارد با كيفيت بالا بر روی مخزن می باشد. نوع جوش اين مخازن با رعايت استانداردهای جهانی جوش به دست كارآمد متخصصان جوش اين مجموعه در كنار ماشين آلات جوش اتوماتيك با بالاترين كيفيت صورت می پذيرد.

 

» بر اساس استانداردهای موجود كليه مخازن اين مجموعه هيدروتست گرديده و نيز قابليت انواع تست های مخرب و غیر مخرب از قبیل X-RAY, PT, UT, VT نيز وجود داشته و دارای کتابچه WPT پروسه طراحی و ساخت مخازن می باشد، لذا شما می توانيد به اين سری محصولات به راحتی اعتماد كنيد.


 


 
 
 
Web site designed by Tafsirgaran co. Copyright © 1969-2014 Hava Sazan Saba co. All rights reserved