زبان انگلیسی | نقشه سایت | تماس با مدیریت    
Member Login
User Name:


Password: 
 
 
سرویس و خدمات
 
 
تماس با مدیریتاجرای پروژه "پرند" گامی موثر در پیشرفت سازمان

اجرای توسعه فضای کارخانه ای در زمینی به مساحت بالغ به 5000 متر مربع در شهرک صنعتی پرند با درنظر گرفتن بهره برداری از 3 سه فاز مجزا یکی از افتخارات گروه صنعتی هواسازان صبا در آستانه سال جدید خواهد بود. لذا این مجموعه درنظر دارد تا با اسقرار در سایت جدید کارخانه به توسعه تنوع محصولات خود پرداخته و در جهت پوشش بازارهای داخلی و خارج از کشور حرکت خود را با سرعت بیشتری صورت دهد. در این راستا تصمیمات مدیریتی این سازمان در راستای بهبود و جایگزینی و افزایش ماشین آلات CNC کمک شایانی به ارتقاء کیفی و کمی خدمات و محصولات گروه صنعتی هواسازان صبا خواهد نمود. لازم به ذکر است که این سایت با افزایش حداقل 3000 متر فضای کاری و عملیاتی در نظردارد تا سبدکالای برند انحصاری خود یعنی MICAS را افزایش داده و به تولید و توزیع محصولاتی بپردازد که بطور تخصصی به آنها پرداخته شده است و بدینوسیله از مصرف و خروج ارز به کشورهای صاحب تکنولوژی این محصولات تا حد زیادی جلوگیری می گردد.

 
 

طرح آموزش فراگیر در گروه صنعتی هواسازان صبا

با عنایت به موضوع ویژه و پر اهمیت مباحث آموزشی درون سازمانی و برون سازمانی گروه صنعتی هواسازان صبا با اجرای چندین دوره آموزشی تخصصی درون سازمانی در خصوص مباحث تخصصی مربوط به صنعت هوای فشرده و صنایع وابسته اکنون تصمیم دارد تا با اجرای دوره های آموزشی برون سازمانی در قالب برگزاری سمینارها، دوره های آموزشی، جلسات و کنفرانس ها، گامی موثر در جهت ارتقاء و به روز رسانی اطلاعات مربوط به این صنعت گسترده که بعنوان دومین صنعت تامین انرژی کارخانجات دنیا شناخته شده است، برداشته شود. لازم به ذکر است که گروه صنعتی هواسازان صبا از تیرماه 1388 اقدام به انتشار ماهنامه داخلی نموده و سعی می نماید چکیده اهداف خود را در این نشریه به مخاطبان خود اعلام نماید.

 

اولين دارنده گواهینامه بین المللی ISO10002:2004 در صنعت هوای فشرده ايران

گروه صنعتی هواسازان صبا مفتخر است كه توانسته گام بزرگ دیگری در راستای تحقق اهداف کیفی محصولات خود (اعم از كالا و خدمات) برداشته و پس از دریافت گواهینامه كیفیت ISO 9001:2008 در ماه مارس سال 2010 میلادی، به عنوان اولین شركت ایرانی در زمینه هوای فشرده اقدام به دریافت گواهینامه ISO10002:2004 از موسسه معتبر ITCC انگلستان كرده است و هم اكنون اولین دارنده گواهینامه بین المللی مدیریت كیفیت در رضایتمندی مشتری براساس دستورالعمل های رسیدگی به شكایت مشتریان در سازمان ها در حوزه تولید، گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش انواع كمپرسورهای هوا، گاز و تجهیزات وابسته (ISO10002:2004) می باشد كه این گواهینامه تا آخر ماه فوریه 2012 میلادی دارای اعتبار می باشد.
لذا در این راستا تلاش های بی شائبه مهندسین مشاور این پروژه بطور مستقیم و غیر مستقیم باعث گردیده تا در ارائه محصولات و خدمات خود به مشتریان گامی بلند برداشته شود در این زمینه اسقرار دپارتمانی متشکل از مدیران تولید– خدمات پس از فروش – فروش و نماینده مدیریت با تشکیل کمیته ای به بررسی نظر سنجی و شکایات مشتریان پرداخته و با اقتباس نظرات مفید و موثر این بخش بعنوان اصلی ترین الگوهای بازنگری مدیریت تصمیمات خود را در راستای نیل به نیازهای مشتریان بهبود می بخشند. بدیهی است که یاری مخاطبان اصلی در نیل به اهداف کیفیتی این گروه نقش لاینفک و موثری خواهد داشت. در خاتمه شایسته است از حضور و همکاری مهندسین مجربی چون مهندس زارعی، مهندس بابک، مهندس منصوری و سایر دوستانی که در قالب گروههای عملیاتی تا امروز ما را یاری نموده و مارا در این موضوعات یاری نموده اند تقدیر و تشکر نمائیم.

 
Web site designed by Tafsirgaran co. Copyright © 1969-2012 Hava Sazan Saba co. All rights reserved